www.cvonline.hu

Művezető Ref.:994

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.08.25.
Jelentkezési határidő: 2015.05.02.
Hirdetés azonosító: 925376
lejárt

Élelmiszeripari Partnercégünk részére keresünk munkatársat.

A munkakör legfontosabb feladatai:

  • A műszakban dolgozók munkájának szervezése, irányítása és ellenőrzése

  • Technológiai utasítások és receptúrák betartása

  • Higiéniai előírások betartása és dokumentálása

  • Gyártási folyamatok adminisztrációja és ellenőrzése

  • Felmerülő hibák jelzése a felettes részére, javító intézkedések végrehajtása, riportolás

  • Adott esetben laborvizsgálatok elvégzése

  • Készletek ellenőrzése, késztermék átadása a raktárnak

  • A környezetvédelmi, tűz- és balesetvédelmi, előírások; ill. a munkafegyelem betartása és betartatása

  • Munkafolyamatok betanítása

  • Állásidők csökkentése, normák betartása

  • Kapcsolattartás a laboratóriummal és a TMK-val

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség, tapasztalatok és személyiségjegyek:

  • Érettségi és élelmiszeripari szakmunkás szakképesítés

  • 1-2 éves élelmiszeripari területen szerzett szakmai tapasztalat

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • Határozott, precíz személyiség

  • Vezetői képesség

  • Kiváló problémamegoldó képesség

  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés

A Megbízónk által kínált feltételek:

  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Szakmai fejlődési lehetőség

  • Albérlet támogatás

Munkavégzés helye:

Somogy megye

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a levél tárgyában a pozíció nevének megjelölésével.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu