www.cvonline.hu

Művezető (Ref.740)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2014.12.03.
Hirdetés azonosító: 841115
lejárt

Cipőgyártó vállalat részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

A munkakör célja: A termelésben dolgozó kollégák munkájának felügyelete, koordinálása, a folyamatos termelés biztosítása.

Főbb feladatok:

  • A műszakban dolgozó kollégák munkájának felügyelete, irányítása( 40-50 fő)
  • Termelési terv teljesítése, határidők betartása
  • Termelési dokumentáció és a munkatársakkal kapcsolatos adminisztráció vezetése
  • A minőségi követelmények ellenőrzése, folyamatosa betartása
  • Munkavédelmi szabályok alkalmazása
  • Napi kapcsolattartás a termelésvezető kollégával és a társosztályokkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség (szakmunkásképző, technikum)
  • Könnyűipari területen szerzett vezetői tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel)
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Határozott fellépés, nyitott, kommunikatív személyiség

Előnyt jelent:

  • Német nyelv alapszintű ismerete

Amit Megbízónk kínál:

  • Piacképes fizetés és juttatási csomag (cafeteria, prémium)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Csapatszellem
  • Költözés esetén albérleti hozzájárulás
  • A munka megkezdésekor 2-3 hetes betanulás a németországi anyacégnél

A munkavégzés helye:

  • Baranya megye

Pozíció területe(i)

  • Gyártás/Termelés

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy magyar nyelvű önéletrajzát küldje át az E-mail cím megjelenítése e-mail címre a pozíció megjelölésével (Művezető).

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu