www.cvonline.hu

Művezető (Ref.1055)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2015.06.19.
Hirdetés azonosító: 939609
lejárt

Elektronikai profillal rendelkező, nemzetközi termelő vállalat hazai telephelyére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Művezető (Ref. 1055)

A munkakör célja: A termelés zavartalan működésének biztosítása, valamint kapcsolattartás a gyártás és a mérnökség területei között.

Feladatok:

  • A termelés folyamatos működésének biztosítása
  • A mérnökséggel kooperálva megoldási javaslatok kidolgozása a felmerülő technikai problémákra
  • Minőségi és mennyiségi elvárások teljesülésének figyelemmel kísérése
  • Új termék bevezetésének támogatása
  • Az új munkatársak betanítása, bevezetése a termelésbe, folyamatok ismertetése, motiválásuk biztosítása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség, előny: műszaki, elektronikai végzettség
  • Hasonló területen szerzett 2-3 év szakmai tapasztalat
  • Megbízható MS Office ismeretek
  • Angol nyelvtudás minimum erős alapszinten
  • Gyors és logikus gondolkodásmód
  • Teljesítményorientált szemlélet
  • Határozott, nyitott személyiség

Előny:

  • Elektronikai termékismeret
  • Autóipari termelésben szerzett tapasztalat

Megbízónk ajánlata:

  • Hosszú távú munkakör egy stabil és folyamatosan bővülő vállalatnál
  • Szakmai kihívás és felelősségteljes munkakör
  • Versenyképes bérezés béren kívüli juttatásokkal
  • Modern és rendezett munkakörnyezet
  • Alkalomszerűen külföldi tanulás lehetősége az anyavállalatnál

A munkavégzés helye:

  • Somogy megye

Álláshirdetésünkre az E-mail cím megjelenítése e-mail címen tud jelentkezni, pályázata elküldésével. Kérjük, jelentkezéskor az e-mail tárgymezőjében tüntesse fel a pozíció nevét: ,,Művezető,,

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu