www.cvonline.hu

Művezető / Projekt Manager

  • A hirdetés 317 napja lejárt

Pozíció leírás

  • Projektek vezetése, irányítása
  • A feladatok részletezése, kiosztása, időzítése
  • Erőforrás kapacitás biztosítása, optimalizálása (belső és külső)
  • Összetettebb, magasabb szintű problémák kezelése, önálló megoldása
  • Folyamatos személyes kapcsolattartás, egyeztetés az ügyféllel
  • Munkatársak, alvállalkozók munkájának koordinációja, felügyelete
  • Határidők betartása és betartatása
  • Állandó minőségi ellenőrzés biztosítása
  • Projektek lezárása és a kész munka átadása
  • Átadás során/után felmerült igények összegyűjtése, fölmerült hibák azonnali kijavíttatása
  • Építésvezető vezetése alatt az építkezések napi munkafolyamatainak közvetlen irányítása
  • Kivitelezési dokumentáció szerinti megvalósítás szakmai felügyelete
  • Építkezés területén alvállalkozók munkálatainak koordinálása, ellenőrzése
  • Alvállalkozói teljesítések pontos, precíz felmérése, ellenőrzése
  • Kapcsolattartás megrendelőkkel, alvállalkozókkal és beszállítókkal
  • Terv áttekintés, terv ellenőrzés
  • Munkabiztonsági előírások felügyelete, betartásának biztosítása

Elvárások

  • Szakirányú végzettség (mérnöki vagy technikumi)
  • Legalább 5 év szakmai tapasztalat szakipari munkák tekintetében
  • Határozott fellépés, nagyfokú önállóság
  • Önálló, precíz, alapos munkavégzés
  • Rendkívül jó kommunikációs képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office - Word, Excel)

Előnyök

  • Társalgási angol nyelvtudás, mind szóban és írásban
  • Megújuló energiaforrások, hőszivattyús rendszerek ismerete
  • Releváns műszaki ellenőri jogosultságok
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Sikerorientált, precíz, pontos, alapos
  • Kreatív, megoldáskereső személyiség

Amit nyújtunk

  • Versenyképes bérezés, folyamatos kihívások és hosszú távú munkalehetőség várja az új munkatársat!
  • Továbbképzési lehetőségek
  • Teljes munkaidős, alkalmazotti munkaviszony
  • Azonnali munkakezdés
  • Szakmai támogatás
Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola