Művezető (mechanikus/elektromos) a termelési karbantartásban

  • A hirdetés 1098 napja lejárt

Feladatok:

  • A hatáskörbe tartozó gépek és berendezések üzemkészségének biztosítása
  • Termelő berendezések karbantartásának, átvizsgálásának kezdeményezése, hibaelhárítások, megelőző karbantartások előkészítése
  • Az alárendelt munkatársak irányítása, fejlesztése, feedback beszélgetések vezetése és teljesítményértékelések írása
  • A munkatársak hatáskörének és feladatainak meghatározása
  • Az előírt üzemeltetési technikák, munkabiztonság, betanítások biztosítása és betartatása.
  • A munkatársak képzéseinek tervezése
  • A területen lévő folyamatok megvalósítása és optimalizálása
  • Projektekben és munkacsoportokban való részvétel, szervezése és támogatása

Elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki technikusi végzettség: lakatos, mechatronika, villamosság vagy ipari elektronikai területen
  • Lezárt mesterképzés vagy ezzel egyenértékű tanulmányok Kiváló vezetői képesség és jó kommunikációs készség
  • Legalább 3 éves vezetői és releváns szakmai tapasztalat karbantartási területen lakkozó üzemben
  • Aktív német nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Magas fokú önállóság és rugalmasság, nagyfokú motiváltság
  • Több műszakos munkarend, illetve hétvégi munkavégzés és készenlét vállalása

Amit kínálunk:

  • Tapasztalatszerzés kihívásokkal teli, nemzetközi környezetben.
  • Dinamikus munkakörnyezet, jó hangulatú, összetartó, profi csapat.
  • Jelentős szakmai fejlődés.
  • Vonzó javadalmazási csomag.

Örömmel fogadjuk jelentkezését az alábbi e-mail címen.

Munkavégzés helye:

Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.

6000 Kecskemét, Mercedes út 1.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő