www.cvonline.hu

Művezető - Győr (Referenciaszám: OE-1545)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2016.06.29.
Hirdetés azonosító: 1052004

Feladatok:

·         Lakatos, villanyszerelő, kezelő és darukezelő munkatársak irányítása (15-20 fő), munkájuknak a szakmai ellenőrzése, feladatok kiosztás

·         A teljes üzem ellenőrzése, karbantartási, üzemeltetési problémák dokumentálása, a szükséges javítások irányítása, nyomon követése

·         A raktár és a raktárkészlet felügyelete

·         Adminisztratív teendők ellátása (műszakvezetői napló vezetése)

·         Környezetvédelmi, tűzvédelmi, munkavédelmi és rendészeti előírások betartása és betartatása

Elvárások:

·         Villamosipari vagy gépész végzettség (kazánkezelő végzettség előny)

·         Energiaüzemi gyakorlat

·         Vezetői gyakorlat

·         B kategóriás vezetői engedély, saját gépjármű

·         Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

·         Tanulási hajlandóság

·         Műszakos munkarend vállalása (3 műszak)

·         Pontosság, precizitás

A munkáltató ajánlata:

·         Azonnali munkába állási lehetőség

·         Hosszú távú munkalehetőség

·         Teljes munkaidős munkaviszony

·         Fejlődési lehetőség

·         Kiemelt bérezés, valamint széleskörű béren kívüli juttatási csomag

Munkavégzés helye: Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. hulladékfeldolgozással foglalkozó Partnercége számára keres művezető munkakörre munkatársat művezető.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése-email címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó OE-1545-ös referenciaszámot!

Részletes tájékoztatásra a 06 20 331 18 01-es telefonszámon, valamint személyesen Győrben az Attila utca 6. szám alatt van lehetőség.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Győr
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő