www.cvonline.hu

Műtrágya kereskedő

  • A hirdetés 812 napja lejárt

100%-ban magyar tulajdonú, független vállalkozás részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Elvárások:

  • Mezőgazdasági szakirányú felsőfokú végzettség
  • Angol nyelv minimum középfokú / tárgyaló képes szintű ismerete
  • Minimum 3-5 éves szakmai gyakorlat
  • Önálló, felelősségteljes tárgyalóképesség
  • Dinamikus személyiség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Feladatok:

  • Külföldi gyártókkal való kapcsolattartás
  • Szállítói kör bővítése
  • Import szerződések előkészítése és lebonyolítása
  • Belföldi partnerkör bővítése

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Laptop
  • Mobiltelefon

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés módja: Kérjük, fényképes, részletes szakmai önéletrajzát (bérigény megjelölésével), valamint motivációs levelét az alábbi e-mail címre megküldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol