www.cvonline.hu

Műtőssegéd

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

A Róbert Károly Magánkórház 2007 óta magas színvonalú, átfogó egészségügyi szolgáltatásokat nyújt. A fekvő beteg osztályainkon a szülészet, nőgyógyászat, sebészet, plasztikai sebészet, urológia, proktológia szakterületeken végezzük a gyógyító tevékenységünket. Intézményünk kellemes, színvonalas, kulturált munkakörülményeket biztosít munkatársainak. Műtői kapacitásunk bővítése miatt

műtőssegéd munkatársat

keresünk.

Elvárások:

  • sebészeti, nőgyógyászati, ortophédiai és plasztikai műtétekben jártasság
  • hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves munkatapasztalat
  • műtőssegédi szakvégzettség nem feltétel, jövőbeni szakképesítés megszerzését támogatjuk
  • büntetlen előélet, magyar állampolgárság

Elvárt kompetenciák:

  • pontosság, precizitás, alaposság,
  • megbízhatóság, önálló munkavégzés,
  • nagyfokú terhelhetőség
  • rugalmasság

Amit kínálunk:

  • kulturált munkakörülmények,
  • teljes munkaidős, határozatlan idejű foglalkoztatás a Munka törvénykönyve szerint,
  • irányadó munkarend 7:30-tól 16:00 óráig vagy 24 órás ügyeletben.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezési határidő: 2016.12.15.

Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet a következő anyagok beküldésével:

  • szakmai önéletrajz, fizetési igény megadásával
Munkavégzés helye Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest