www.cvonline.hu

Műszerész

  • A hirdetés 465 napja lejárt

Frigo-Lio Kft.

Liofilizáló berendezések szervizelésére, ipari és vegyipari hűtőberendezések szervizelésére,

      GyógyszerIpari mosogatógépek szervizelésére keres mechanikai/elektrotechnikai műszerész vagy

      erősáramú villamosipari szakmai végzettséggel, munkatársakat!

Feladatok:

  • Hűtőrendszerek, hűtőberendezések elektromos rendszereinek installálása, üzembe helyezése, mechanikai és elektromos karbantartása, javítása.
  • Hibaelemzés, hibaelhárításban együttműködés a munkatársakkal.
  • Műszaki kérdések egyeztetése az ügyfelekkel, szerviz osztállyal.
  • Hibakeresés mérőműszerek alkalmazásával.
  • Kapcsolódó feladatok (műszaki támogatás, problémamegoldás, szerviz adminisztráció)
  • Gépek üzembiztos működésének a biztosítása.

Elvárások:

  • Pozícióhoz kapcsolódó szakirányú középfokú műszaki végzettség.  (mechanikai, finommechanikai vagy elektronikai műszerész, erősáramú villamosipari szakmai végzettség)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
  • Magabiztos rajzolvasási készség, mérőműszerek ismerete és villamos szereléstechnikai ismeretek.
  • Alapszintű elektro/pneumatikai ismeretek.
  • Alapszintű mechanikai (szerelési) ismeretek
  • Legalább 3 év tapasztalat szerviz területen.
  • Gyakorlatias szemlélet.
  • Ügyfélközpontúság.
  • B kategóriás jogosítvány.
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés, megbízhatóság, precizitás, határozott fellépés

Ami előnyt jelent:

  • Angol nyelv ismerete.

Amit kínálunk:

  • stabil, megbízható vállalati háttér
  • családias környezet
  • versenyképes jövedelem
  • szakmai továbbfejlődési lehetőség
  • mobiltelefon (a cég szabályzatai szerint)

Munkavégzés helye:

  • Budapest és környéke

A jelentkezéseket önéletrajz küldésével, bérigény megjelölésével az alább megadott e-mail címre várjuk.
Kérjük, az e-mail tárgymezőjében mindenképpen jelölje a pozíció nevét: Műszerész!
Email cím: lásd alább

Tel/Fax: 06/1/2608634

Helyek Pest
Budapest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő