www.cvonline.hu

Műszerész

Régió:

Fejér

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.11.13.
Hirdetés azonosító: 946492
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal mérnöki, elektronikai megoldásokat nyújtó partnerünk részére keresünk műszerész-karbantartó munkatársat Székesfehérvár környéki munkahelyre az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

​Irányítástechnikai és ipari folyamatirányító rendszerek, vezérlőszekrények, terepi eszközök szerelése, javítása, karbantartása, felügyelete, üzemeltetése.

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Három műszakban történő munkavégzés vállalása

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Céges buszjárat Székesfehérvár, Agárd, Dunaújváros környékéről
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Folyamatos szakmai képzések

Jelentkezését a Link megjelenítése oldalán történő regisztrációt követően várjuk. Kérjük, hogy kiemelt figyelmet fordítson önéletrajza feltöltésére, és fizetési igénye megjelölésére.