www.cvonline.hu

MŰSZERÉSZ

  • A hirdetés 725 napja lejárt

A szenzorgyártásban világviszonylatban vezető, magas technológiai színvonalon működő veszprémi székhelyű Balluff Elektronika Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

MŰSZERÉSZ

Feladatkör:

  • Készülékek építésével támogatja a fejlesztési és termelési tevékenységet
  • Megjavítja a termelésben előforduló meghibásodott elektronikákat, készülékeket
  • Felügyeli az üzemben lévő gépek, berendezések karbantartását, az új technológia telepítését
  • Vezeti a számára rendszeresített nyomtatványokat

Szükséges képzettség:

  • Elektrotechnikai-, vagy mechatronikai műszerész végzettség

A jelölttel szembeni elvárások:

  • Önálló munkavégzés
  • Igényesség, kreativitás

Előnyt jelent:

  • Német, vagy angol nyelvismeret
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Ipari buszrendszerek ismerete
  • SAP ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet

A jelentkezéseket a pozíció megjelölésével 2015.03.15 ig az alábbi címre várjuk.

Helyek Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés
Elektronika / Telekommunikáció
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő