www.cvonline.hu

Műszerész

  • A hirdetés 1269 napja lejárt

Miskolci gyártó cég gyakorlattal rendelkező munkatársakat keres az alábbi pozíciókba:

Műszerész

Feladatok:

  • kézi és automata gépek vezérlése, karbantartása, javítása,
  • termelő gépek folyamatos működésének biztosítása

Elvárások:

  • precizitás
  • terhelhetőség
  • gondos munkavégzés
  • rugalmasság, szorgalom, megbízhatóság
  • csapatszellem
  • gyártási, minőségi és biztonsági utasítások, előírások betartása

Egyéb feltétel:

  • olyan fizikai állapot, ami az álló munkavégzést és a termékek mozgatását lehetővé teszi
  • üzemorvosi alkalmasság

Amit kínálunk:

  • versenyképes kereset
  • kulturált munkakörnyezet
  • biztonsági és jogi feltételek megléte
  • fizetett túlóra és fizetett szabadság
  • stabil hátterű, hosszú távú munkahely
Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő