www.cvonline.hu

Műszerész

  • A hirdetés 1145 napja lejárt

A KAISER FOOD Kft. a magyarországi húsipari piac egyik legmeghatározóbb szereplője. A szolnoki és békéscsabai gyártótelephelyekkel rendelkező Vállalathoz várjuk azonnali munkakezdéssel leendő munkatársunkat Szolnokra a következő munkakörbe:

MŰSZERÉSZ

A munkakör célja:

  • Termelő berendezések működtetésében és karbantartásában való részvétel.

A munkakörhöz tartozó feladatok, felelősségek:

  • Üzemi berendezések időszakos átvizsgálása
  • Hibás alkatrészek javítása, cseréje
  • Érintésvédelmi hiányosságok feltárása és megszűntetése
  • Pneumatikus és hidraulikus berendezések karbantartása
  • Villamos energia előállítására, elosztására és felhasználására szolgáló erősáramú berendezések karbantartása.
  • Mérőeszközök kezelése és kalibrálása

A munkakör ellátásához szükséges képzettség, készségek:

  • gépész vagy villamos műszerész végzettség
  • min.3 év gyakorlat
  • elkötelezettség
  • precízitás
  • pozitív hozzáállás

A munkavégzés helye:

  • Szolnok

A jelentkezés módja:

  •  A pozícióra való jelentkezéshez, kérjük, juttassa el fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát az Ön által elvárt bruttó fizetési igény megjelölésével 2014. március 31-ig az alábbi e-mail címre.
Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő