www.cvonline.hu

MŰSZERÉSZ

  • A hirdetés 613 napja lejárt

A szenzorgyártásban világviszonylatban vezető, magas technológiai színvonalon működő veszprémi székhelyű Balluff Elektronika Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

MŰSZERÉSZ

Feladatkör:

  • Napi rendszeres ellenőrző méréseket végez
  • Megjavítja a termelésben előforduló meghibásodott elektronikákat, készülékeket
  • Elvégzi a javításra visszaküldött termékek szervizelését
  • Elvégzi a felügyelete alá tartozó gépek, berendezések tervszerűen előírt és rendkívüli karbantartását
  • Vezeti a számára rendszeresített nyomtatványokat, nyilvántartásokat

Szükséges képzettség:

  • Elektronikai vagy elektrotechnikai műszerész végzettség

A jelölttel szembeni elvárások:

  • Önálló munkavégzés
  • Kétműszakos ( esetleg három műszakos ) munkarend vállalása
  • Igényesség, kreativitás

Előnyt jelent:

  • Német, vagy angol nyelvismeret
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Ipari buszrendszerek ismerete
  • Mechanikai, pneumatikai ismeretek
  • PLC programozási ismeretek
  • SAP ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet

A jelentkezéseket a pozíció megjelölésével 2016.01.17-ig az alábbi email címre várjuk

Helyek Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Elektronika / Telekommunikáció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő