www.cvonline.hu

Műszerész

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.11.12.
Hirdetés azonosító: 1000172

Flex állások

A Flextronics International Kft. tabi gyáregysége keres munkatársat az alábbi pozícióra:

Műszerész

Feladatok

  • Gyártás közben kiesett termékek analizálása és javítása
  • Online visszajelzés a kiesett termékekről
  • Munkavégzés dokumentálása javítás után

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség (elektromos szakirány)
  • Alapfokú számítógépes ismeretek
  • 3-4 műszakos munkarend vállalása
  • Precíz, megbízható, barátságos személyiség, csapatjátékos hozzáállás

Előny

  • Forrasztástechnikai eszközök használata
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Alapfokú szakmai angol nyelvismeret
  • Technikusi végzettség(elektromos szakirány)

Jelentkezés/További információ

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a következő e-mail címre.