www.cvonline.hu
Műszerész/ villanyszerelő
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.05.28.
Jelentkezési határidő: 2016.09.22.
Hirdetés azonosító: 1077391
lejárt

A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. multinacionális megbízója részére KISTELEKI munkavégzési hellyel munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Termelő üzem gépeihez, berendezéseihez tartozó javítási, elektronikai karbantartási munkák elvégzése
  • Ad-hoc és tervezett karbantartások elvégzése
  • Munkavégzés dokumentálása

Elvárások:

  • Villanyszerelő / Elektroműszerész / Műszerész végzettség
  • Folyamatos, 12 órás munkarend vállalása

Előny:

  • Termelőberendezések karbantartásában szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Határozatlan idejű szerződés, hosszú távú lehetőség!
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Kedvezményes CÉGES BUSZJÁRAT biztosított a műszakban dolgozó munkatársak részére az alábbi útvonalakon:
  • Szeged - Balástya - Kistelek - Csengele - Kömpöc- Kiskunmajsa
  • INGYENES SZÁLLÁSLEHETŐSÉG
  • Cafeteria már az első hónaptól
  • Béremelés a 3. hónaptól

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.