www.cvonline.hu

Műszerész technikus

  • Company_icon Ú. Bypass Kft.
  • Location_icon XXI. kerület, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 15 napja lett aktiválva

Elektronikai eszközök, készülékek, berendezések tesztje, karbantartása, javítása és felújítása a tevékenysége cégünknek. Folyamatosan kapunk újabb megbízásokat vállalatoktól, magánszemélyektől, ezért bővítjük szervizünket. Elsősorban telekommunikációs és szórakoztatóelektronikai termékekkel foglalkozunk, de háztartási gépekkel, kazánok, gépek, járművek vezérlő paneljeinek javítása is profilunk. Változatos feladatok várják az új munkatársat. A többségében beltéri egységek javítása mellett egyik nap egy akkumulátor töltő panelét kell javítani, más alkalommal pedig egy mobiltelefon betörött kijelzőjét cserélni vagy egy távirányítót átalakítani.

Bővebben:
Link megjelenítése

Ha nem szeretsz multinacionális vállalatoknál dolgozni, és ki szeretnéd használni sokrétű tudásod, tanulási vágyad, akkor nálunk a helyed, egy fejlődő magyar vállalkozásnál, amely megadja a multinacionális vállalatok előnyeit is.

Amit nyújtunk:

  • Szakmai önállóság, ötletek megvalósítása
  • Gyors döntések
  • Változatos projektek
  • Fejlődő környezet
  • Jövőkép, karrier
  • Fiatalos, lendületes csapat

Ami szükséges:

  • Elektrotechnikus, elektronikai-, mechanikai műszerész vagy ezzel egyenértékű középfokú végzettség
  • Elektronikai áramkörök hibakeresés és javítás ismerete
  • Elektronikai alkatrészek, mérőműszerek ismerete
  • SMD/BGA forrasztási gyakorlat
  • Számítógép kezelés, informatikai ismeretek, Microsoft Office

Munkahely: Csepel, posztógyár területén
Munkaidő: H-P 07:30-16:00.
Munkakezdés: azonnal
Juttatások: alapbér + cafeteria

Főbb feladatok:

  • Szórakoztató elektronikai berendezések, telekommunikációs eszközök, háztartási gépek (pl. laptop, mobiltelefon, tablet, set-top box, televízió, porszívó, stb.) továbbá vezérlő panelek tesztelése, hiba feltárása és javítása.
  • Adminisztráció
  • Leltár

Várjuk pályakezdők és tapasztalt kollégák jelentkezését is.

Kérjük, küld fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzod a lenti e-mail címre. Ha van motivációs leveled, azt is küld.

Helyek XXI. kerület
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Elektronikai műszerész, Elektronikai szerelő
Energetika / Villamosság > Elektromechanikus, Elektrotechnikus
Mérnök / Műszaki > Technikus
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű