www.cvonline.hu

Műszerész (Referenciaszám: HZ-918)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.25.
Jelentkezési határidő: 2014.09.22.
Hirdetés azonosító: 787742

Elvárások:

  • Műszaki beállítottság
  • Három műszakos munkarend vállalása!

Előny:

  • Középfokú elektronikai végzettség

Feladatok:

  • Gépek karbantartása, telepítése

A munkáltató ajánlata:

  • Munkabér br. 850 Ft/óra + pótlékok (kezdő bér)
  • Étkezési hozzájárulás (10.000 Ft/hó)
  • Útiköltség térítés

A munkavégzés helye:

Balogunyom

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. műanyag csomagolóanyagok gyártásával foglalkozó szombathelyi központú vállalkozás részére toboroz és kölcsönöz főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kérjük, hogy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a megpályázott pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HZ-918-as referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Huszár Zoltánnál a 20/410-42-22-es mobilszámon.

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)