www.cvonline.hu

Műszerész - karbantartó

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.03.
Hirdetés azonosító: 1083338

Gyártással foglalkozó partnerünk részére keresünk kollégákat az alábbi állás betöltésére:
Feladatok:

  • Termelési gépátállások, gépjavítások elvégzése
  • Gépkezelői feladatok ellátása
  • Karbantartások lebonyolítása
  • Felújítási munkálatokban, új gépbeüzemelésekben és új termékek bevezetésében való aktív részvétel
  • Dokumentumok kezelése

Elvárások:
  • Szakmunkás végzettség (elektronikai műszerész, elektrotechnikus vagy elektro műszerész)
  • Gyártásban, termelésben szerzett tapasztalat
  • PLC vezérlésű gépek javításában, karbantartásában szerzett tapasztalat
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Juttatások:
  • Versenyképes fizetés
  • Azonnali munkakezdés
  • Bejelentett munkaviszony

Előnyök:
  • Nehézgépkezelői bizonyítvány
  • Angol nyelvtudás

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címre

Munkavégzés helye:
  • Gyöngyös