www.cvonline.hu

Műszerész karbantartó (Nagykőrös)

  • A hirdetés 421 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, a nagykőrösi CROWN élelmiszeripari csomagolóanyag gyártással foglalkozó multinacionális partnere részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Műszerész karbantartó

Feladatok:

  • Automata üzemű gépsorok rendelkezésre állásának biztosítása

  • Karbantartási tervek készítése

  • Megelőző karbantartások tervezése, ellenőrzése

  • Gyártás felügyelete, hibaelhárítás

  • Elektromos alkatrész felhasználás koordinálása

Elvárások:

  • Automatizálási vagy ipari elektronikai végzettség,

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

  • Siemens, OMRON PLC-ismeret

Előny:

  • Automata gépek karbantartásában, karbantartás szervezésében szerzett tapasztalat

  • Karbantartási utasítások és tervek készítésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Nagykőrös

Helyek Kecskemét
Kategória Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző