www.cvonline.hu

MŰSZERÉSZ / KÁBELSZERELŐ

  • A hirdetés 253 napja lejárt

Bicske környéki nagyvállalat
megbízható

munkatársakat keres
vasút automatizálási területre

FŐBB FELADATOK:

  • Vasút automatizálási munkák kivitelezése
  • Biztosítóberendezések telepítése, karbantartása
  • Kábelszerelési és huzalozási feladatok ellátása
  • Biztosítóberendezési objektumok bekötése

ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Elektronikai és/vagy villamossági területen szerzett végzettség
  • Csapatmunkában való rugalmas részvétel
  • Változó munkavégzési hely rugalmas kezelése, utazás, esetenként ott alvás vállalása
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Biztosítóberendezési-, távközlési műszerész, kábelszerelő végzettség, tapasztalat
  • Alapszintű számítógép felhasználói ismeretek
  • Gépjármű vezetői engedély

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Főállású munkaviszony
  • Betanulási és fejlődési lehetőség
  • Munkába járási támogatás
  • Reális célkitűzések alapján működtetett bérezés

A KEZDÉS VÁRHATÓ IDŐPONTJA: AZONNAL

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését
fényképes, szakmai önéletrajzzal és a pozíció pontos megnevezésével
a lenti
e-mail címre,
érdeklődni munkaidőben (H-P, 8:00-16:00 óráig) a 06-30/324-97-69 telefonszámon lehet.

Helyek Fejér
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő