www.cvonline.hu

Műszerész - Hajdúböszörmény

  • Company_icon Kőröstej Kft.
  • Location_icon Hajdúböszörmény, Hajdú-Bihar
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 20 napja lett aktiválva

Műszerész

Feladatok:

  • Tejtermék gyártás kiszolgáló berendezéseinek gépészeti és villamos karbantartási feladatainak elvégzése,
  • Valamennyi gépegység és berendezés, valamint az épületek állapotának folyamatos figyelése, szükség esetén karbantartási feladatok elvégzése,
  • Termékismeret, gyártási sajátosságok megszerzése a munkavégzés során
  • Önálló hibakeresés és elhárítás, javítások elvégzése,
  • Folyamatos termelés feltételeinek biztosítása,
  • Dokumentációk gondozása, a végrehajtott munkák dokumentálása,
  • Műszaki támogatás az egyes területek számára,
  • Élelmiszeripari előírások pontos betartása.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (műszerész, gépkezelő, mezőgazdasági gépszerelő, szerszámkészítő, lakatos)
  • Gyári karbantartási gyakorlat. Előny: élelmiszeriparban szerzett tapasztalat,
  • Gyors, hatékony, precíz munkavégzés,
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság,
  • Kiváló problémamegoldó készség,
  • Két műszakos munkarend vállalása. Adott esetben karbantartási ügyelet vállalása.

Ajánlatunk:

  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Felelősségteljes munka egy sikeres és gyorsan növekvő vállalatnál
  • KIEMELT versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások, bónuszrendszer, dolgozói biztosítás, bejárási támogatásMunkavégzés helye: Hajdúböszörmény

Jelentkezés módja: Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz beküldésével és a pozíció megjelölésével a lenti e-mail címen.

Helyek Hajdúböszörmény
Hajdú-Bihar
Kategória Energetika / Villamosság > Villanyszerelő
Gyártás / Termelés > Gép-szerszám szerelő, Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás, Lakatos, Szerszámkészítő
Mérnök / Műszaki > Szerelő
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű