www.cvonline.hu

MŰSZERÉSZ (Hajdú-Bihar megyében)

  • Company_icon Veolia Energia Magyarország Zrt.
  • Location_icon Hajdú-Bihar
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 5 napon belül lejár

Stabil munkahelyet keres? Csatlakozzon Hozzánk!

A Veolia Energia Magyarország Zrt. azonnali belépéssel

MŰSZERÉSZ

kollégát keres

Hajdú-Bihar megyében

Új munkatársunk feladata:

  • Ügyfeleink hőközpontjaiban és kazánházaiban telepített berendezések karbantartása
  • Hibák elhárítása
  • Egyes esetekben üzemeltetési feladatok ellátása (kazánnapló vezetés, működési adatok ellenőrzése, gázmérők leolvasása)

A munkakör betöltéséhez arcképes gázszerelő igazolvány (vagy épületgépész technikusi végzettség), valamint kazánkezelői végzettség szükséges.

Érvényes "B" kategóriás jogosítvány és aktív vezetési gyakorlat szintén feltétel.

A munkakör készenléti jellegű, előzetes beosztás szerint.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi cégcsoport által nyújtott stabilitás
  • Versenyképes bér
  • Munkavégzés céljából céges gépjárművet, és mobiltelefont biztosítunk
  • Cafetéria keret, valamint
  • Önkéntes Nyugdíjpénztári hozzájárulás

Fényképes szakmai önéletrajzát a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Építés / Ingatlan > Karbantartó
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki > Szerelő, Technikus
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű