www.cvonline.hu

Műszerész és Villanyszerelő

  • A hirdetés 1179 napja lejárt

A japán tulajdonú HOYA Szemüveglencse Gyártó Magyarország ZRt. a HOYA Vision Care Company leányvállalataként központi szerepet játszik az európai szemüveglencse piac ellátásában. Az iparágban csúcstechnológiát képviselő termékeit a világ
csaknem minden országába exportáló vállalat éves forgalma közel 10 milliárd Ft. A gyár a mátészalkai Ipari Parkban közel 700 főt foglalkoztat.

A technológia folyamatok támogatásához keresünk:

szakembereket

Elvárások:

  • Elektronikai vagy mechanikai műszerész vagy mechatronikus ill. villanyszerelő végzettség,
  • Érettségi,
  • Gyakorlatiasság, jó együttműködési készség, csapatszellem.
  • Pozitív hozzáállás a problémák megoldásához, az újdonságok gyors befogadása.

Feladat:

  • A gyártóeszközök és berendezések üzemeltetésének és karbantartásának támogatása.

Amit ajánlunk:

  • Multinacionális, biztos jövővel rendelkező vállalati környezet.
  • Folyamatos szakmai fejlődést biztosító munkahely.
  • Fiatal, motivált csapat, pozitív munkahelyi légkör.
  • Teljesítményt honoráló versenyképes bérezési rendszer.

A pályázatot, (szakmai önéletrajzot, valamint a végzettséget igazoló dokumentumok másolatát,)
az alábbi címre kérjük eljuttatni:
Hoya Szemüveglencse Gyártó Magyarország ZRt.
4700 Mátészalka, Ipari út 18.
Érdeklődés, jelentkezés az alábbi e-mail címen.

Helyek Mátészalka
Kategória Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Értékesítő

Trenkwalder Kft

A Dinocoop Kft. számára keresünk új munkatársat...
Budapest

Ügyfélszolgálati specialista román-angol nyleven

Multinacionális partnerünk számára keresünk 6 h...
Budapest

Tej árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Tej árufeltöltő Munkavégz...