www.cvonline.hu

MŰSZERÉSZ (Elektronikai műszerész)

  • A hirdetés 217 napja lejárt

A szenzorgyártásban világviszonylatban vezető, magas technológiai színvonalon működő veszprémi székhelyű Balluff Elektronika Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

MŰSZERÉSZ
(Elektronikai műszerész)

Feladatkör:

  • Napi rendszeres ellenőrző méréseket végez a gyártott termékeken (sorozatgyártás)
  • Részt vesz elő- és nullszéria gyártásban
  • Megjavítja a termelésben előforduló meghibásodott elektronikákat, termékeket
  • Elvégzi a felügyelete alá tartozó gépek, berendezések tervszerűen előírt és rendkívüli karbantartását
  • Vezeti a számára rendszeresített nyomtatványokat, nyilvántartásokat

Szükséges képzettség:

  • Elektronikai vagy elektrotechnikai műszerész végzettség

A jelölttel szembeni elvárások:

  • Önálló munkavégzés
  • Kétműszakos (esetenként három műszakos) munkarend vállalása
  • Igényesség, kreativitás

Előnyt jelent:

  • Német, vagy angol nyelvismeret
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Ipari buszrendszerek ismerete
  • Mechanikai, pneumatikai ismeretek
  • PLC programozási ismeretek
  • SAP ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezete

A jelentkezéseket a pozíció megjelölésével 2016.07.31-ig az alábbi címre várjuk.

Helyek Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő