www.cvonline.hu

Műszerész (3 műszakos munkarend)

  • A hirdetés 587 napja lejárt
  • Gépek, berendezések javítása, kezelése / mechanikus, elektromos karbantartása;
  • Előkészítési és átszerelési feladatok ellátása;
  • Eseti meghibásodások elhárítása;
  • Előírások szerinti dokumentáció elvégzése;
  • Minőségbiztosítási, biztonságtechnikai és technológiai előírások szerinti munkavégzés.

Részleg

Steril Termékek Termelési Igazgatósága

Elvárás

  • Középfokú műszaki, technikusi végzettség;
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek;
  • Rugalmasság, precizitás, problémamegoldó készség;
  • Proaktivitás.

Értékelt kvalitások

  • Alapfokú angol nyelvismeret;
  • Gyógyszergyári tapasztalat.
  • Villanyszerelői, elektrotechnikusi végzettség
  • Gyártásban, automata PLC vezérelt gépek javításában szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk

  • Széles körű béren kívüli juttatási rendszer;
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége;
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem.
Helyek Gödöllő
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol