www.cvonline.hu

Műszerész 3 műszakos munkarend

  • A hirdetés 227 napja lejárt

Gödöllői telephely
Steril Termékek Termelési Igazgatóság
GSC (Gödöllői Steril Centrum) Üzem

Műszerész
3 műszakos munkarend

Feladatok:

  • Gépek, berendezések javítása, kezelése, / mechanikus, elektromos karbantartása
  • Előkészítési és átszerelési feladatok ellátása
  • Eseti meghibásodások elhárítása
  • Előírások szerinti dokumentáció elvégzése
  • Minőségbiztosítási, biztonságtechnikai és technológiai előírások szerinti munkavégzés

Elvárások:

  • Középfokú műszaki, technikusi végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Rugalmasság, precizitás, problémamegoldó készség
  • Proaktivitás

Előnyt jelent:

  • Alapfokú angol nyelvismeret
  • Gyógyszergyári tapasztalat
  • Villanyszerelői, elektrotechnikusi végzettség
  • Gyártásban, automata PLC vezérelt gépek javításában szerzett tapasztalat

Ajánlatunk:

  • Széles körű béren kívüli juttatási rendszer
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem
  • Ingyenes vállalati buszjárat Gödöllő és vonzáskörzetéből

Amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzzal várjuk az alábbi címen!

Link megjelenítése
TEVA Gyógyszergyár Zrt.

Helyek Budapest
Gödöllő
Kategória Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő