www.cvonline.hu

Műszerész (2 műszakos munkarend)

  • A hirdetés 599 napja lejárt
  • Csomagoló üzem berendezéseinek és vezérléseiknek működtetése, üzemeltetése és karbantartása.
  • Előkészítési és átszerelési feladatok ellátása.
  • Eseti meghibásodások elhárítása.
  • Előírások szerinti dokumentáció elvégzése.
  • Minőségbiztosítási, biztonságtechnikai és technológiai előírások szerinti munkavégzés.

Részleg

Steril Termékek Termelési Igazgatósága - Csomgoló Üzem

Elvárás

  • Középfokú műszaki, technikusi végzettség.
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.
  • Rugalmasság, precizitás, megbízhatóság.
  • Kiváló kommunikációs készség.

Értékelt kvalitások

  • Alapfokú angol nyelvismeret.
  • Csomagolástechnológiában, ipari automatizálásban szerzett tapasztalat.

Amit nyújtunk

  • Széles körű béren kívüli juttatási rendszer.
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége.
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem.
Helyek Gödöllő
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő