www.cvonline.hu

Műszerész – Szerviztechnikus

  • A hirdetés 284 napja lejárt

Hegesztőgépek nagy- és kiskereskedelmével, szervizelésével foglalkozó céghez keresünk munkatársat

teljes vagy részmunkaidőben

a közvetkező pozícióba:

Feladatok:

  • Mérések elvégzése, hiba feltárása hagyományos és SMD áramkörökben és árajánlat készítése
  • Alkatrész szintű javítás elvégzése

Elvárások:

  • Középfokú elektronikai műszaki végzettség
  • Jó forrasztási gyakorlat
  • PC alapismeret (felhasználói szintű)
  • Problémamegoldó készség, ügyfélorientált gondolkodásmód

Előnyt jelent:

  • Hegesztőgépek szerelésében szerzett gyakorlat, főleg inverteres gépeknél
  • Angol nyelvtudás előny, de nem feltétel

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Miskolc
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő