www.cvonline.hu

Műszakvezető/Shift leader - (INTS/9/9)

  • A hirdetés 755 napja lejárt

Nyíregyházi gyártó-termelő cégünkhöz keresünk munkatársat

Műszakvezető /Shift leader

pozícióba

Ref.: (INTS/9/9)

Feladatok

  • Gyártási folyamatok optimalizálása, gyártási költségek csökkentése
  • 10-20 fős termelési műszak vezetése
  • A napi termelés folyamatos ellenőrzése, a gyártósorok termelékenységének, minőségi működésének ellenőrzése
  • A gépek meghibásodása esetén a karbantartás értesítése
  • Közreműködés a termeléshez szükséges gyártási dokumentációk karbantartásánál, a létszámtervezésében és a kapacitásszámítások, ellenőrzésében
  • Gyártósorok létszámának koordinálása vevői igényekkel összhangban
  • Beszámolási kötelezettség a termelési részlegvezető felé
  • Részvétel a termelési részleg folyamatos fejlesztésében
  • Kapcsolattartás más részlegekkel

A pozíció betöltésének feltételei:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Vezetői tapasztalat
  • Termelésszervezésben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • 3 műszak vállalása
  • Angol nyelv ismerete előny

Amit kínálunk

  • multinacionális környezet
  • kitűnő fejlődési lehetőség
  • versenyképes fizetés

Amennyiben érdeklődik a pozíció iránt, kérjük küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése emailcímre a pozíció megnevezésével és a referenciaszámmal a tárgyban!

Helyek Nyíregyháza
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő