www.cvonline.hu

Műszakvezető_Zalaegerszeg

Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 970054

Partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • A beosztottak irányítása, felügyelete, ellenőrzése és motiválása
  • Raktári folyamatok operatív irányítása
  • Be- és kiszállítási folyamatok ellenőrzése
  • Készlet kezelés, tárhely kapacitás hatékony felhasználása
  • Egyedi megrendelések kezelése
  • Leltározási feladatokban való részvétel
  • Sofőrök eligazítása, koordinálása
Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Logisztikában/raktározásban szerzett tapasztalat
  • Több éves műszakvezetői tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Megbízható, ambiciózus személyiség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Csapatmunkára való képesség és nagy munkabírás
Amit kínálunk:
  • Stabil vállalati környezet
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Fix bérezés + egyéb juttatások
Munkavégzés helye:
  • Zalaegerszeg
Egyéb:
  • Munkaidő: két műszakos munkarend
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével, a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül.