www.cvonline.hu

Műszakvezető

  • A hirdetés 417 napja lejárt

A Béres Egészségtár Kft.

fitotéka és gyógyszer nagykereskedelmi cég

műszakvezető

munkatársat

keres.

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

  • középfokú végzettség,
  • legalább 3 éves, raktárban szerzett szakmai és vezetői tapasztalat,
  • erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • határozott, magabiztos fellépés,
  • jó szervező és problémamegoldó képesség.

Feladatok:

  • a komissiózó raktárban dolgozók felügyelete, irányítása, munkájuk beosztása és ellenőrzése,
  • szedők és revizorok teljesítményének értékelése, elemzése a napi kimutatás alapján,
  • rendelések kiszedésének, revidiálásának és időben számlázásának biztosítása,
  • a rendelések kiadásának ellenőrzése,
  • nagy értékű termékek heti készletellenőrzése,
  • áttárhelyezési javaslatok készítése,
  • a raktári rend és tisztaság betartása és betartatása.

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, stabil munkalehetőség,
  • versenyképes jövedelem,
  • béren kívüli juttatások.

A munkavégzés helye:

Budapest, XV. kerület, Károlyi Sándor út 121.

Egyéb információk:

2 műszakos munkarend

A jelentkezés módja:

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk fényképpel ellátott önéletrajzát és motivációs levelét fizetési igény megjelölésével 2015. november 30-ig a megadott e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő