www.cvonline.hu

MŰSZAKVEZETŐ

  • A hirdetés 483 napja lejárt

A FÉMALK ZRT.  25 éve meghatározó szereplője az autóiparnak. A vállalat alaptevékenysége elsősorban az autóipar részére nyomásos alumínium öntvények előállítása. A FÉMALK Zrt. közvetlen beszállítója a BMW, a Volkswagen és a Porsche autógyáraknak, 2013-ban pedig az év "magyar beszállítója” díjat nyerte el.

Link megjelenítése

Az alábbi munkakörbe keresünk kollégát:

(Megmunkáló részleg)

Feladatok:

  • A beosztott dolgozók tevékenységének koordinálása a hatékonyság és a minőség fokozatos javításának figyelembe vételével.
  • Dokumentációk vezetésének ellenőrzése.
  • A munkaterületén a személyi és a tárgyi feltételek biztosítása.
  • Az egészséges és biztonságos munkavégzés feltételeinek biztosítása.
  • A folyamatos munkához szükséges alap- és segédanyagok biztosítása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Új típusú targoncavezetői engedély előnyt jelent
  • Fémiparban, autóiparban (forgácsolásban) szerzett 2-3 éves releváns tapasztalat előnyt jelent
  • Határozott személyiség, problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • MS Office felhasználó szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria, egészségpénztári hozzájárulás

Munkavégzés helye: Dunavarsányi Ipari Park

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el  magyar nyelvű fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő