www.cvonline.hu

Műszakvezető

Hozzáadva: 2017.11.17.
Hirdetés azonosító: 978008

Élelmiszeripari területen működő partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • a gyártóüzem termelési tevékenységének operatív irányítása
  • a munkafolyamatok koordinálása, illetve a beosztottak munkájának megszervezése, feladatok kiadása és számonkérése,
  • a gyártástechnológiai folyamatok ellenőrzése, felügyelete és optimalizálása,
  • az előírások és minőségi követelmények betartatása, az üzem- és munkabiztonság betartatása, üzemi rend ellenőrzése,
  • részvétela termelő gépek karbantartásának megszervezésében,
  • a számítógépes vállalatirányítási rendszer működtetése; a napi adminisztráció elvégzése.

Elvárások:
  • legalább középfokú végzettség,
  • folyamatok fejlesztésében szerzett 2-3 éves tapasztalat,
  • többéves műszakvezetői szintű termelési tapasztalat,
  • képesség a veszteségmentes termelésre és a folyamatos fejlesztésre,
  • vezetői készségek és tapasztalat, jó motivációs készségek,
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • megbízható, ambíciózus személyiség,
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • csapatmunkára való képesség,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.

Juttatások:
  • multinacionális vállalati környezet,
  • hosszú távú stabil munkalehetőség,
  • versenyképes fizetés + egyéb juttatások

Előnyök:
  • élelmiszeripari végzettség,
  • B kategóriás jogosítvány és saját gépkocsi (munkába járáshoz)
  • élelmiszeripar területén szerzett gyártási tapasztalat,
  • aktív kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvtudás,

Nyelv:
  • Angol
  • Német

  • Az alábbi e-mail címre küldött pályázatokkal:

Munkavégzés helye:
  • Gyál