www.cvonline.hu

Műszakvezető

  • A hirdetés 354 napja lejárt

Multinacionális partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Junior és Senior Műszakvezető

A leendő munkatárs feladatai:

  • Dolgozók irányítása, műszakbeosztása, szakmai támogatása, motiválása;

  • Műszak felügyelete, irányítása;

  • Termelési folyamatok összehangolása a többi szervezeti egységgel;

  • Javaslattétel a teljesítmény javítására, költségcsökkentésre;

  • Biztonsági és higiéniai szabályok betartatása, oktatása;

  • Fejlesztési projektekben való aktív részvétel;

  • Dolgozók érdekeinek képviselete a vezetők felé.

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Főiskolai, egyetemi végzettség;

  • Aktív, folyékony angol nyelvtudás (szóban és írásban);

  • Minimum 1-2 év vezetői tapasztalat.

Amint kínálunk:

  • Külföldi anyavállalatnál történő vezetői tréning;

  • Munkaköri rotációs rendszerben több terület megismerése;

  • Előrelépési lehetőség.

Munkavégzés helye: Csongrád megye

Magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció pontos megjelölésével a E-mail cím megjelenítése email címre várjuk!

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100

Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.