www.cvonline.hu

MŰSZAKVEZETŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.03.23.
Hirdetés azonosító: 970139

Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A munkavállalók irányítása az adott termelési területen
  • A területét érintő gyártási terv biztosítása, társosztályokkal való kapcsolattartás
  • A dolgozói tréningek meghatározása, azok megvalósulásának figyelemmel kísérése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása (létszám, jelenléti ív, szabadságok kiadása)

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Gyártó cégnél szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Vezetői ismeretek
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent

  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • SAP ismeret

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MŰSZAKVEZETŐ, Veszprém megye