www.cvonline.hu

Műszakvezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2015.09.16.
Hirdetés azonosító: 958367

Pozíció leírása / Job description

Multinacionális ipari automatizálási területen tevékenykedő partnerünk részére keresünk Műszakvezető munkatársat.

Feladatok:

Termelési terv alapján meghatározott feladatok végrehajtatása, az elvégzett munka felügyelete, ellenőrzése
Műszakbeosztás, munkaidő, szabadságok tervezése, vezetése
Új dolgozók betanítása
A gyártáshoz szükséges feltételek biztosítása, a gyártásközi ellenőrzés biztosítása
Elkészült alkatrészek raktárra adásának biztosítása
Üzemi adminisztráció elvégzése
A biztonságos munkához szükséges feltételek biztosítása, ellenőrzése

Elvárások:

Minimum technikusi végzettség
2-3 éves fémipari területen, gyártásban szerzett tapasztalat
2 ill. 3 műszakos munkarend vállalása
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk:

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a