www.cvonline.hu

Műszakvezető

  • A hirdetés 771 napja lejárt

Japán tulajdonú autóipari cég keres

műszakvezetőt.

Feladatok:

  • Több kisebb részleg koordinálása (összesen 10-15fő/műszak) 3 műszakos munkarendben
  • Gyártási dokumentációk alapján az alkatrészek legyártatása meghatározott határidőre, megfelelő minőségben
  • Dolgozók munkájának közvetlen koordinálása
  • Munkavédelmi, tűzvédelmi, egészségügyi előírások betartatása, oktatások megtartása
  • A társaság és a gyártóüzem képviselete társaságon belül és külső partnerek felé
  • Részleg dolgozóinak motiválása
  • Termelési egység költséghatékonyságának javítása
  • Gyártás folyamatos felügyelete, problémák gyors és hatékony megoldása
  • Beszámolási kötelezettség a termelési részlegvezető felé,
  • Gépek, berendezések karbantartásának egyeztetése a vezetővel
  • Részvétel a termelési részleg folyamatos fejlesztésében
  • TS16949 rendszer szerinti működés biztosítása

Elvárások:

  • Műszaki végzettség
  • Termelővállalatnál emberek irányításában szerzett tapasztalat
  • Csoportvezetői, műszakvezetői múlt
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Rugalmasság és jó problémamegoldó képesség
  • Műszaki rajzolvasási ismeretek
  • Megbízható, határozott, önálló, következetes, céltudatos személyiségű jelentkezőket várunk!
  • Angol nyelvtudás előny
  • TS szabvány ismerete előny

Amit kínálunk:

  • Professzionális vállalati háttér
  • Stabil, fejlődő munkahely
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: Tatabánya

Fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő