www.cvonline.hu

Műszakvezető

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 937226

Logisztikai területen működő partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • A beosztottak irányítása, felügyelete, ellenőrzése és motiválása,
  • műszakok tervezése, kialakítása,
  • termelési folyamat felügyelete,
  • az előírások és minőségi követelmények betartatása, az üzem- és munkabiztonság biztosítása, üzemi rend ellenőrzése,
  • a számítógépes vállalatirányítási rendszer működtetése; a napi adminisztráció elvégzése,
  • munkaügyi adminisztráció végrehajtása,
  • kapcsolattartás mind a munkavállalókkal, mind a partnerekkel.
Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség,
  • logisztikában/raktározásban szerzett tapasztalat,
  • több éves műszakvezetői tapasztalat,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete,
  • vezetői készségek, felelősségtudat,
  • kiváló szervező- és motivációs készség,
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • megbízható, ambiciózus személyiség,
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • csapatmunkára való képesség és nagy munkabírás.
Előny:
  • B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű,
  • könnyűgépkezelői jogosítvány és tapasztalat.
Amit kínálunk:
  • Stabil vállalati környezet,
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség,
  • kiemelkedő bérezés.
Munkavégzés helye:
  • Gyál
Egyéb:
  • Munkaidő: két műszakos beosztás, 06:00-18:00 és 18:00-06:00.
  • Munkavégzés helye: GYÁL, munkába járás egyénileg.
Kapcsolat:
Referencia szám: EP-MV-01

Jelentkezés: Szakmai önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül. Kérjük, levelében tüntesse fel a hirdetés referenciaszámát.

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül.

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Gyál