www.cvonline.hu

Műszakvezető

  • A hirdetés 594 napja lejárt

MŰSZAKVEZETŐI

munkalehetőség Budaörsön!

Műanyagtermékeket gyártó multinacionális partnerünk számára keresünk műszakvezető munkatársat 6-8 fős csapat élére.

Feladatok:

  • az operátorok és munkafolyamatok koordinálása;
  • összeszerelési feladatok ellátása;
  • munkatársak szakmai irányítása;
  • a gyártás biztonságának, gépek rendelkezésre állásának biztosítása;
  • minőségi és termelékeny munkavégzés felügyelete;
  • kapcsolattartás a külföldi anyacéggel és partnerekkel, jelentések készítése.

Elvárások:

  • műszaki végzettség, lehetőleg gépészeti területen;
  • 2-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek;
  • kommunikációs szintű angolnyelvtudás, szóban és írásban (az amerikai kollégákkal napi szinten kommunikálni kell);
  • kiváló problémamegoldó és önálló döntéshozatali készség;
  • vezetői készség, határozott jellem.

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • hosszútávú munkalehetőség;
  • fiatalos, lendületes környezet.

Egyéb információk:

  • munkavégzés helye: Budaörs;
  • munkaidő: 2 műszakos, napi 8 óra.

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, jelentkezzen honlapunkon, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott fényképes önéletrajzát és bérigényét(!).

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő