www.cvonline.hu

Műszakvezető

  • A hirdetés 717 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő Élelmiszeripari vállalat Halásztelekre

Munkatársat keres.

Feladatok:

  • A felügyelete alá tartozó termékgyártó műszak irányítása;
  • A termelésben dolgozók (kb.40 fő) munkájának felügyelete 2 műszakos munkarendben;
  • A termelés zavartalan működésének biztosítása;
  • A termelési tervben meghatározott mennyiségű és minőségű termékek gyártásának biztosítása;
  • Termelési folyamatok fejlesztése és a termelékenység javítása;
  • Napi optimális létszámtervezés, munkaidő nyilvántartás felügyelete;
  • A munkabiztonsági és élelmiszerbiztonsági előírások betartása és betartatása;
  • Munkavállalók képzésében való részvétel;
  • Termeléshez kapcsolódó jelentések elkészítése.

Elvárások:

  • Minimum élelmiszeripari technikusi végzettség
  • Minőségirányitási rendszerek ismerete, jártasság (IFS; BRC)
  • 2-5 éves (élelmiszeripari, FMCG termék előállító üzemben) TERMELÉSIRÁNYÍTÓI, MŰSZAKVEZETŐI munkatapasztalat;
  • Kiváló vezetői és termelésirányítási képesség;
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság, kreativitás;
  • Megfelelő szintű terhelhetőség, stressz-tűrő képesség;
  • Jó kommunikációs és probléma megoldó készség;

Előny:

  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP, CSB, stb.)
  • Szakirányú végzettség

Jelentkezési információk:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődést, kérjük, jutassa el fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igényét és a megpályázott pozíció megjelölésével az alábbi címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő