www.cvonline.hu

Műszakvezető

  • A hirdetés 668 napja lejárt

Cégünk az Eastjob Személyzeti Tanácsadó cég immár nyolcadik éve támogatja partnereit professzionális HR szolgáltatásaival mind a megfelelő szakember kiválasztásában, mind a belső HR folyamatok kialakításában fejlesztésében, optimalizálásában.  Folyamatosan bővülő partneri körünk, munkatársaink szakmai felkészültsége, rugalmas, hatékony, gyors reakciónk az igényekre biztosíték a sikerre.

Az Eastjob multinacionális partnercége számára keres Borsod megyei munkavégzésre Műszakvezető pozícióra munkatársat. A pozícióban elvárás a szakmai felkészültség és a kommunikációs szintű angol nyelvtudás.

A munkakörhöz kapcsolódó feladatok:

  • felügyeli és ellenőrzi a termelés folyamatát
  • betartatja és betartja termelési terveket
  • felelős a csapat teljes koordinációjáért, kiválasztás, munkafolyamat szervezése, munkafegyelem, teljesítményértékelés, motiváció
  • kulcsemberek meghatározása, fejlesztése
  • biztosítani kell a termelés folyamatos működését

Az ideális jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • releváns szakmai tapasztalat
  • műanyagipari, festő vagy összeszerelő üzemi, multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • gyakorlatias, proaktív, határozott személyiség

Munkavégzés helye: Borsod megye

A jelentkezéseket kérjük küldjék az alábbi e-mail címre.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő