www.cvonline.hu

Műszakvezető

  • A hirdetés 734 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Az üzemben alkalmazott előírások figyelembevételével a termelés zökkenőmentes irányítása

  • A termelési terv teljesítése
  • A termeléssel kapcsolatos adatok rögzítése az üzemi előírásoknak megfelelően.

  • Higiéniai és munkabiztonsági oktatások tartása a beosztottaknak

Elvárások:

  • Felsőfokú élelmiszeripari végzettség
  • Minimum kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Néhány éves szakmai tapasztalat
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:

  • Kecskemét

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje azE-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Kecskemét
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő