www.cvonline.hu

Műszakvezető

  • A hirdetés 879 napja lejárt

A dinamikusan fejlődő, nemzetközi háttérrel rendelkező

Tu-Plast Tubusgyártó Kft.

munkatársat keres

munkakörbe.

Akinek feladata lesz:

  • A műszakban dolgozó munkatársak (20-30 fős csoport) munkájának szakmai irányítása
  • A gyártási program alapján a gyártás végrehajtása, végrehajtatása
  • Végrehajttatja az előírt tervszerű karbantartásokat, a gépek meghibásodását jelzi a karbantartásnak
  • Részt vesz és irányítja az átszerelési munkákat
  • Dokumentálja a gyártásra fordított időt, gyártás során felmerülő problémákat
  • Visszajelenti a felhasznált anyagokat, a fel nem használt anyagokat visszajuttatja raktárra
  • Kapcsolatot tart a társterületekkel, koordinálja a területek közti együttműködést
  • A képződő veszélyes hulladékok és göngyölegek előírás szerinti gyűjtése és tárolása
  • Biztosítja a folyamatos rendet, higiéniát, munkafegyelmet, a biztonságos munkavégzést

A jelentkezővel kapcsolatos elvárásaink:

  • Szakirányú műszaki végzettség, BSC diploma előnyt jelent
  • Minimum 5 éves szakmai-, és minimum 2-3 éves vezetői tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Műanyagiparban, vagy nyomdaiparban szerzett tapasztalat
  • Azonnali munkakezdés
  • Angol, vagy német alapfokú nyelvtudás
  • LEAN ismeret

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk fényképes magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a pozíció megjelölésével 2015. április 24-ig a lenti e-mail címre.

Tu-Plast Kft. 4031 Debrecen, Kishegyesi út 265.

Helyek Debrecen
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő