www.cvonline.hu

MŰSZAKVEZETŐ

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 925315

Flex állások

A Flextronics International Kft. zalai gyáregysége munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Feladatok

  • Az irányítása alá tartózó dolgozók munkájának szervezése, összehangolása.
  • Irányítja a termeléshez szükséges alkatrészek, csomagolóanyagok mennyiségi és minőségi rendelkezésre bocsátását
  • Gondoskodik az előírt gyártási folyamat pontos betartásáról a gyártás folyamatos fenntartásáról, támogatja a kihozatal javítását
  • Alkatrész és termék nem-megfelelőség esetén gyártásleállítás, az érintett minőségbiztosítási munkatársak értesítése
  • Biztosítja a munkához szükséges eszközöket a dolgozók számára
  • Folyamatosan ellenőrzi a munkabiztonsági-, egészségvédelmi- és környezetvédelmi előírások betartását
  • Jelentéseket, feljegyzéseket készít
  • A napi reggeli megbeszéléseken beszámol az előző napi vagy hétvégi problémákról és észrevételekről a termelésvezetőnek
  • Kapcsolódó fejlesztési projektekben aktívan részt vesz, ellátja a felmerülő célzott feladatokat

Elvárások

  • Középfokú szakirányú végzettség (lehetőleg gépipari végzettség)
  • Minimum 3 éves közvetlen termelésirányítási gyakorlat
  • Fémipari alapismeretek, fémmegmunkálásban szerzett gyakorlat, gépbeállítói tapasztalat előny
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.
  • Vezetői- szervezési-, munkaügyi-, munkavédelmi ismeretek
  • Aktív részvétel a csapatmunkában

Jelentkezés/További információ

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.