www.cvonline.hu

Műszakvezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 918959

Szépségipari termékeket forgalmazó multinacionális partnercégünkhöz keresünk munkatársat Műszakvezető pozícióba.

Feladatok:
  • Üllői Logisztikai Elosztó Központ operációjának felügyelete, üzemeltetése,
  • a Pick & Pack terület hatékony működtetésének biztosítása, munkafolyamatok ellenőrzése,
  • a kiszedési folyamat és a minőség folyamatos ellenőrzése,
  • adminisztrációs feladatok ellátása,
  • a terület dolgozóinak irányítása (70-80 fő), beleértve a belső és külső munkavállalókat egyaránt,
  • bónuszok és egyéb ösztönző rendszerek és szankciók kidolgozása és fenntartása,
  • munkaidő keret és a szabadságolások harmonizálása igény szerint,
  • jelenléti ív készítése és riportolása.
Elvárások:
  • Felső vagy középfokú végzettség,
  • kiemelkedő Excel tudás,
  • középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • legalább 2 év multinacionális környezetben szerzett munkatapasztalat,
  • jó szervező és kommunikációs készség,
  • határozottság, proaktivitás, rugalmasság,
  • feladat és eredményorientált személyiség,
  • önálló munkavégzésre is alkalmas, egyben csapatjátékos alkat.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • hosszú távú munkavégzés.
Munkavégzés helye:
  • Üllő
Egyéb:
  • Folyamatos, 2 műszakos, 12 órás, rugalmas munkavégzés.
Kapcsolat:
Referencia kód: OMI-003

Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése email címre.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Üllő