www.cvonline.hu

MŰSZAKVEZETŐ

  • A hirdetés 899 napja lejárt

Robust Plastics Hungary Kft (9027 Győr, Csókás u.5.) az osztrák Robust Plastics GmbH Magyarországon 21 éve műanyag, főként autóipari termékek fröccsöntésével foglalkozó leányvállalata munkatársakat keres

MŰSZAKVEZETŐ  munkakörbe

három műszakos munkarendbe.

Feladatai:

  • minőségi és mennyiségi termelés végrehajtása, a termelési tervnek megfelelően,
  • műszak termelésének figyelemmel kísérése és szükség esetén azonnali beavatkozás,
  • műszakkal kapcsolatos dokumentációk (30 fő)
  • a rendelkezésre álló erőforrások optimális felhasználása
  • az információáramlás biztosítása

Elvárás:

  • műanyag fröccsöntőszerszámok, autóipari termékek ismerete,
  • önálló munkavégzés,
  • nehézgépkezelői jogosítvány,
  • termelésirányításban szerzett tapasztalat.

Amit nyújtunk:

  • biztos jövedelem,
  • béren kívüli juttatások,
  • hosszú távú munkalehetőség.

Bér megegyezés szerint.

Az állás azonnal betölthető.

Kapcsolat:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő