www.cvonline.hu
Műszakvezető
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 879873
lejárt
FELADAT

  • A szolgáltatás/platform hatékonyságénak és teljesítményének ellenőrzése, és javításokat eszközöl, amennyiben szükséges.
  • A napi feladatokat priorizálja, határidőket, teljesítmény sztenderdeket és minőségi elvárásokat határoz meg,
  • Működéshez, és üzlethez kapcsolódó információkat továbbít a csapatnak.
  • Fejleszti a folyamatok hatékonyságát.
  • Kapcsolatot tart belsős és külsős ügyfelek képviselőivel a felmerülő problémák megoldására.
  • Projektekben vesz részt.
  • Szakmai útmuatást és kordinációt biztosít, de people management feladatok, illetve költségvetési, és projekt menedzsmenti feladatok nélkül.
  • A nagyobb projekteknél, vagy ügyfeleknél első számú kapcsolattartóként professzionális koordinációt biztosít.
  • Folyamatos, interaktív szakmai konzultációt folytat az ügyféllel, a feladatok tisztázása érdekében.
  • Meghatározza a feladatot, mérföldköveket és teljesítménycélokat állít.
  • Kiválasztja/meghatározza a megfelelő technikai megoldásokat.
  • Priorizál, meghatározza az erőforrásokat és a feladatok implementációjához szükséges időt.
  • Szakmailag koordinálja és kontrollálja a beosztottak munkáját.
  • A véghezvitt feladatok minőségét szabályozza.
  • Központi szerepet játszik az operáció és a menedzsment közötti információs láncban.
  • Aktív szerepet játszik az MOD és a vezető incidens menedzsment közötti kapcsolattartásban.

  • minimum 1-3 év tapasztalat operációs és/vagy projekt menedzsment területen
  • Felsőfokú végzettség IT, vagy kötődő területen
  • Tárgyalóképes angol, középfokú német nyelvtudás
  • Hajlandóság műszakos munkavégzésre
  • Hajlandóság utazásra: nem
  • Jó problémamegoldó készség
  • Analitikus gondolkodás
  • Projekt tapasztalat
  • Több csapattal való munkavégzés képessége, onsite és virtuálisan
  • Jó szervező és koordináló készség

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Széleskörű tudás megszerzésének lehetősége
  • Rugalmas munkaidő
  • Ergonomikus, modern környezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 82327

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió