www.cvonline.hu

Műszakvezető

  • A hirdetés 989 napja lejárt

Feladatok:

  • Termelési folyamat megszervezése, a termelésben résztvevő munkatársak irányítása
  • Műszakbeosztások elkészítése, megszervezése
  • Gépek, berendezések, műszaki eszközök, szerszámok termelésre alkalmas állapotban tartása, karbantartásának felügyelete és koordinálása
  • Beérkező és kimenő áru kezelésével kapcsolatos logisztikai feladatok koordinálása, felügyelete
  • Vezetők részére döntés-előkészítés
  • Termeléssel kapcsolatos riportok, jelentések elkészítése
  • Termelésben dolgozó kollégák munkájának havi, évközi és éves értékelése
  • Termelő gépek, raktár- és árukezelésben használt gépek kezelése, üzemeltetése (targoncák, csomagoló gép, mérleg stb.)
  • Termelési terv összeállítása és megvalósítása
  • Termékek és nyersanyagok nyilvántartása
  • Új kollégák betanítása
  • Részvétel a termelésben
  • A termékek és nyersanyagok SAP nyilvántartása
  • Késztermék minőségi ellenőrzése, szállításra való előkészítése
  • Rendszeres javaslatok a termelés optimalizálására, hatékonyságának növelésére

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Legalább 5 év papíripari vagy nyomdaipari tapasztalat
  • Minimum 3 év vezetői tapasztalat
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Targoncavezetői jogosítvány és gyakorlat vezetőüléses targoncára (3324)
  • Fizikai munkabírás
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Nyitott szemlélet, tulajdonosi gondolkodásmód

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem + prémium
  • Betanulási idő
  • Utazáshoz szükséges bérlet térítése
  • Színvonalas munkahelyi környezet, jó hangulatú csapat
  • Szakmai fejlődés
  • Stabil háttér, folyamatos bővülés

Munkavégzés helye:

  • Dél-Pest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát - a pozíció megjelölésével- az E-mail cím megjelenítése

e-mail címre!

Helyek Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő