www.cvonline.hu
Műszakvezető
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.17.
Jelentkezési határidő: 2014.09.26.
Hirdetés azonosító: 850680
lejárt

Nemzetközi hátterű partnercégünknek keresünk egy talpraesett, önálló, angolul folyékonyan beszélő munkatársat, aki magabiztosan tudja felügyelni a termelőüzem munkáját.

Feladatok:

  • A termelőüzem teljes felügyelete :
  • vetőmag feldolgozásának felügyelete, irányítása
  • termékek minőségének ellenőrzése
  • beszállítók ellenőrzése, külső partnerekkel való kapcsolattartás
  • beosztások tervezése, kollégák irányítása
  • együttműködés a központi irodákkal, külföldi társszervezetekkel
  • üzlet szabályzások (ISO, munkavédelem) betartatása

Elvárások:

  • Agrármérnöki végzettség
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Ideálisan 2-5 eltöltött év agrár területen - akár gyakorlatok formájában szerzett tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Önálló, talpraesett személyiség

Amit nyújtunk:

  • Nemzetközi környezet, mégis családias légkör: a cég lehetőséget ad arra, hogy utazz a külföldi üzemekbe is, közelről lásd akár egy holland, belga vagy más országban lévő üzem működését is és napi kapcsolatot ápolj a külföldi kollégákkal.
  • Emellett kiemelkedő bérezés és kifejezetten dolgozó-barát hozzáállás jellemzi partnercégünket

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.